iGaranti ile Sosyal Bankacılık Devri

Paylaş İnternet teknolojisi ile hayatımızın her alanında yer etmeye başlayan mobil bankacılık, akıllı telefon teknolojisi sayesinde güçlenerek muazzam bir güç...

İnternet teknolojisi ile hayatımızın her alanında yer etmeye başlayan mobil bankacılık, akıllı telefon teknolojisi sayesinde güçlenerek muazzam bir güç yarattı. “Sosyal bankacılık” adı verilen bu yeni nesil mobil bankacılık, kendi türünün en önemli isimlerinden birisi olan Garanti Bankası tarafından i Garanti uygulamasını tüketicilerle buluşturdu.

TEB Marifetli Hesap Faiz Oranları Yükseldi 

iGaranti Nedir?

iGaranti, esasen bir akıllı telefon uygulaması. iGaranti ile standart bankacılık işlemleri, vadeli hesap faiz yönetimi, sosyal ağlar, alışverişler ve fırsatlar, her şey cebinizde. Gelin biraz ayrıntıya girelim.

iGaranti Akıllı Para

iGaranti Akıllı Para sayesinde kredi kartı limiti ve hesap bakiyesi anlık olarak kontrolünüze sunulur, Harcamalarım uygulaması ile ne zaman nereye ne harcadığınız kaydedilir, aylık para durumu kontrol edilir.

iGaranti Birikimler

Yalnızca vadesiz hesap değil Garanti vadeli hesap ile birikim yaparken i Garanti üzerinden kontrol edebilir, farklı birikim paketlerini seçerek size özel mevduat faizinden yararlanırsınız.

iGaranti Bankacılık İşlemleri

Garanti Bankası bankacılık işlemleri arasında, para transferi, krediler, iCüzdan ile kart taşımaya gerek kalmadan alışveriş, hesap yönetimi, QR kodu ile para çekme gibi tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Ek Hesap 

iGaranti Sosyal Ağım

Sosyal ağlar da i Garanti ile mobil bankacılığın ve para ilişkilerinizin kapsamına giriyor. Facebook ve Foursquare arkadaşlarınız sosyal ağınıza ekleniyor ve tüm para iletişimleriniz, ekonomik irtibatlarınız bir araya geliyor.

iGaranti Alışveriş

iGaranti akıllı alışveriş sayesinde etrafınızdaki indirimlerden haberdar oluyor, acil nakit ya da birikim avantajlarını cebinizden öğreniyor ve QR kodu ile ödeme yapabiliyorsunuz.

iGaranti Ortakları

iGaranti ile ortak çalışan Biletix, Bonubon ve Markafoni ile çok özel avantajlar sizin…

Yüksek mevduat faizi seçenekleri için Hangimevduat.com mevduat faiz hesaplama sistemi 7/24 bir tık ötenizde. 

İlgili Yazılar :