ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabı

Paylaş Değişen tüketici ve yatırımcı ihtiyaçlarına karşılık bankalar da mevduat hesapları alanında özel avantajlar ve yeniliklerle dolu çeşitlendirmelere gidiyorlar. Bunlardan...

Değişen tüketici ve yatırımcı ihtiyaçlarına karşılık bankalar da mevduat hesapları alanında özel avantajlar ve yeniliklerle dolu çeşitlendirmelere gidiyorlar. Bunlardan birisi de ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabı

Halkbank Mevduat 

Ara Ödemeli Mevduat Hesabı Nedir?

ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabı, uzun vadeli yatırımlarınızı değerlendirirken aynı anda sizin belirlediğiniz ara dönemlerde, o anki faiz getirisini almanızı sağlayan bir hesap türüdür. Diyelim ki 1 yıl vadeli mevduat hesabı sahibisiniz.  Bir yıl sonunu beklemenize gerek kalmadan ister aylık, ister 3 aylık, isterseniz de 5 aylık ve hatta yıllık dönemlerde hesabınızın o anki faiz getirisi tutarını çekebilme hakkına sahip olursunuz.

Ara Ödemeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı

ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabı, birikim yaparken ve istediğiniz zaman ara ödemelerle getiri kazanırken muhtemel olumsuz faiz değişikliklerinden etkilenmemek için yıllık sabit faiz sunar.

Akbank e-Vadeli Mevduat 

Dilerseniz ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabını TL mevduat seçeneklerinin yanı sıra USD mevduat ve EUR mevduat olarak da kullanabilirsiniz. Mevduat alt limiti asgari 5 bin TL olmalı ve ayrıca vade süresini en az 1 yıl olarak belirleyerek istediğiniz dönemlerde faiz getirinizi çekebilirsiniz.

Siz de mevduat hesabı açtırmak istiyor ancak hangi mevduat daha iyi diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Hangimevduat.com mevduat haber sayfaları ile gündemi güncel bir şekilde takip edebilir ve istediğinizde mevduat hesaplama aracı ile en uygun mevduat hesabı seçeneğine ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazılar :