ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabı

Paylaş Vadeli mevduat hesabı açtırmak istiyor ancak hangi mevduat hesabı en iyi mevduat faizi seçeneklerini sunuyor diye kafanız karışıyorsa, mevduat...

Vadeli mevduat hesabı açtırmak istiyor ancak hangi mevduat hesabı en iyi mevduat faizi seçeneklerini sunuyor diye kafanız karışıyorsa, mevduat hesaplama araçlarına ihtiyacınız varsa, son zamanlarda öne çıkan ING mevduat ailesinin üyelerinden ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabı seçeneğini inceleyebilirsiniz.

Odea Bank Mevduat ve Yatırım 

ING mevduat faiz oranları son dönemin öne çıkan mevduat hesabı seçeneklerinden birini yarattı. Günümüz bankacılık ve yatırım dünyası, klasik yöntemlerin aksine artık vade bozma, vade süresince para çekmeme ya da yatırmama gibi kuralları ortadan kaldırıyor. ING mevduat seçeneklerinden ara ödemeli mevduat hesabı da bu paketlerden birisi.

ING Turuncu Hesap Faiz Oranları 2013 

ING Ara Ödemeli Mevduat Hesabı Nedir?

ING mevduat seçeneklerinden ING Ara Ödemeli Mevduat Hesabı, son derece cazip olan yıllık faiz oranları ile birikimlerinizi değerlendirirken, hem vergi avantajından faydalanmanızı hem de sizin belirlediğiniz dönemlerde faizinizi almanızı sağlayan bir hesap türüdür.

Mevduatta Stopaj İndirimi 

ING Ara Ödemeli Mevduat Hesabı Özellikleri

  • Uzun vadeli birikim değerlendirmesi yaparken vade sonunu beklemeye gerek kalmadan ara dönemlerde faiz çekebilirsiniz.
  • ING mevduat faiz getirisini, kendi tercihinize göre 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık ara ödemeler ile alabilirsiniz.
  • 1 yıldan uzun vadeli mevduatlarda gelir vergisi stopaj oranı % 10 olduğu için uzun vadeli mevduat vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

Siz de vadeli mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız size ve beklentilerinize en uygun vadeli mevduat hesabı faiz oranları için Hangimevduat.com mevduat hesaplama sayfasını güvenle kullanabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar :