ING Bank KOBİ Hesabı

Paylaş KOBİ kredileri son yıllarda esnaf ve tüccarların hayal ettikleri girişimleri sorunsuz ve masrafsız şekilde gerçekleştirmek için kullanılan en popüler...

KOBİ kredileri son yıllarda esnaf ve tüccarların hayal ettikleri girişimleri sorunsuz ve masrafsız şekilde gerçekleştirmek için kullanılan en popüler kredi türlerinden biri haline geldi. Bankalar da KOBİ fırsatlarını artırarak kredi dışındaki bankacılık araçları açısından özel imkanlar yaratmaya başladı.

Mevduat Zamanaşımı İçin Yeni Uygulama

İşte bu bankalardan birisi olan ING Bank, “ING Paydos Yok Hesap” adını verdiği hesap ürünü ile KOBİ hesapları alanında bir yenilik yaratmaya kararlı.

ING Paydos Yok Hesap Nedir?

ING Bank’ın bu özel ürünü sayesinde gündüzleri şirketinizin hesabı ile bütün bankacılık işlemlerini ücretsiz şekilde gerçekleştirirken hesabınızdaki paralar geceleri faiz avantajlarından yararlanır.

Ziraat Bankası KOBİ Kredili Mevduat Hesabı

  • Gece gündüz demeden kazandıran ING KOBİ hesabı, mevduat faiz oranları alanında da cazip oranlar sunuyor. İşte bu hesabın özel avantaj ve özellikleri:
  • Hesap işletim ücreti ödemezsiniz.
  • ING Bank internet bankaclığı ve ING Bank telefon bankacılığı ile EFT/Havale işlemleri ücretsiz
  • Çek karnesi, çek takas ve tahsilat işlemleri masrafsız
  • Bir kez başvurduktan sonra günlük talimata gerek kalmadan otomatik olarak kazanırsız.
  • Saat 17:00’a kadar vadesiz mevduat hesabı şeklinde kazandığınız hesap, saat 17:00 itibariyle içeriden kalan 5.000 TL üzeri bakiyenizi doğrudan yatırım halinde faizden kazanmaya başlar ve ertesi günkü iş günü itibariyle faiziniz hesabınıza eklenir.

Mevduat hesapları, mevduat faiz oranları, mevduat hesaplama ve mevduat gündemi ile ilgili bütün bilgi ve işlemler Hangimevduat.com mevduat sayfalarında.

 

İlgili Yazılar :