ING Bank Turuncu Hesap ile Birikimlerinizi Özgürleştirin

Paylaş Dünya çapında 25 Milyon kişinin kullandığı ING Bank Turuncu Hesap, katı kurallara bağlı kalmaksızın paranızı değerlendirebileceğiniz, aynı anda paranızı...

Dünya çapında 25 Milyon kişinin kullandığı ING Bank Turuncu Hesap, katı kurallara bağlı kalmaksızın paranızı değerlendirebileceğiniz, aynı anda paranızı istediğiniz gibi kullanacağınız bir mevduat hesabı. Gelin Turuncu Hesap avantajlarını tanıyalım:

Turuncu Hesap ile Vade Zorunluluğu Kalkıyor

Klasik vadeli hesaplarda olduğu gibi, hesaptaki paraya dokunmama zorunluluğu kalkıyor. ING Bank Turuncu Hesap ile hesabınıza istediğiniz her an para yatırma ya da para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Gecelik Faiz ile Paranız Anında İşler

Turuncu Hesap ile hesabınıza para yatırdığınız an kazanmaya başlarsınız. Para yatırdığınız ilk günün iş günü olması koşulu ile saat 17:00’a kadar yatırdığınız paranız aynı gün gecelik faiz ile işlemeye başlar.

Alt Limit, EFT/Havale Masrafı  ve Hesap İşletim Ücreti Yok

Turuncu Hesap’ın en önemli üç avantajı da yine sıradan vadeli hesaplarda olan alt limit zorunluluğunun olmaması… Turuncu Hesap  kullanıcıları hesap işletim ücreti ödemedikleri gibi internet ya da telefon bankacılığı kullanarak yapacakları EFT ve havale işlemlerinde ekstra masraf ödemezler.

Turuncu Hesap Hoş geldin Faizi % 11

ING Bank üzerinden ilk kez açtıracağınız Turuncu Hesap ile Hoş Geldin Faizi olarak % 11 faiz kazanır ve yatırdığınız ilk paranıza bu faizi eklersiniz. Hesabınızın ilk 30 günü boyunca sabit oranlardan da faydalanabilirsiniz. Turuncu Hesap, ekonomi piyasası mevcut şartlarına göre cazip faiz kullanıcılarına sunmakta.

İlk 30 gün hesabınızda “0” TL bile olsa hoş geldin faizinin süresi başlar.

100.000 TL’ye Kadar Avantajlı Faiz

Turuncu Hesap faiz avantajlarını, hesabınızdaki paranın 100 bin TL’ye kadarki geniş kapasiteye kadar kullanabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar :