ING Emekli Maaş Taşıma İşlemine 3 Altın Hediye

Paylaş Emekli hesabı için hangi bankayla çalışacağınıza karar veremiyorsanız ya da çalışmakta olduğunuz bankadan memnun değilseniz ING Bank tarafından hazırlanan...

Emekli hesabı için hangi bankayla çalışacağınıza karar veremiyorsanız ya da çalışmakta olduğunuz bankadan memnun değilseniz ING Bank tarafından hazırlanan bu avantajlar ve kampanyalar ilginizi çekebilir.

Emekli Sandığı emeklisi, SSK emeklisi ve Bağkur emeklisi  olanlar için hazırlanan ING emekli hesabı avantajlarını sizler için derledik.

Şekerbank Emekli Hesabı Kampanyaları 

ING vadesiz hesap ürünleri arasında yer alan ING Emekli Hesabı sahipleri için hazırlanan kampanya içeriği şöyle:

  • ING emekli maaşı taşıma işlemi yapanlar için sunulan kampanyada 700 TL ve üzeri tutardaki emekli maaşını 4 yıl boyunca ING Bank’tan alma sözü verenler içerisinden, maaşı bankaya yatmış ve ING Destek Hesap kullanıcısı olan müşterilere 2 çeyrek altın hediye ediliyor.
  • ING emekli kredisi de bu paket kapsamında hem maaşını taşımış olan emeklilere avantajlı faizlerle sunuluyor, hem de 10000 TL üzeri tutarlarda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullananlara ekstra 1 çeyrek altın daha hediye ediliyor.
  • Hesap işletim ücreti muafiyeti de sağlayan  ING Bank’ın bu ürünü ile tüm bankaların ATM’lerinden ücretsiz olarak maaş çekmek de mümkün.

En iyi banka hesabı seçeneklerini arıyor ve mevduat kampanyaları arasında incelemeler yapıyorsanız, Hangimevduat.com hem kampanyalar hem de mevduat hesaplama araçları ile bir tık ötenizde.

 

İlgili Yazılar :