ING Günlük Paket Nedir?

Paylaş Siz de bankacılık işlemleri için artık şubeye gitmeyi, ATM ile uğraşmayı ve benzeri zahmetli işleri yapmayı bir kenara bırakmak...

Siz de bankacılık işlemleri için artık şubeye gitmeyi, ATM ile uğraşmayı ve benzeri zahmetli işleri yapmayı bir kenara bırakmak istiyorsanız, ING Bank mevduat seçenekleri kapsamında hazırlanan vadesiz mevduat seçeneği ING Günlük Paket karşınızda.

TEB Marifetli Hesap Faiz Oranı 

ING Günlük Paket Nedir?

Temel bankacılık işlemleri ile ilgili bir tür toplama paket formatı olan ING Günlük Paket, vadesiz mevduat hesabı, Destek Hesap, ING Bonus Kart ve Otomatik Fatura Ödeme talimatlarını içeriyor. Üstelik birbirinden avantajlı ekstralar da ING Günlük Hesap hediyesi.

HSBC Kredili Mevduat Hesabı 

ING Günlük Hesap Avantajları

Yukarıda bahsedilen işlemlerin hepsini bir araya toplayan ING GünlüK Hesap ile birlikte gelen ekstra avantajlar şöyle:

  • Ödediğiniz faturalardan % 2’si aylık olarak size iade
  • EFT/Havale ücreti yok
  • Hesap işletim ücreti yok
  • ING Bonus Card için yıllık kart aidatı yok

Mart’a Özel ING Turuncu Hesap Faiz Oranı 

ING Günlük Paket Kazanç Hesaplama

ING Günlük Paket ile birlikte size sunulan avantajlar sayesinde yıl içerisinde önemli gelirler elde edebilirsiniz. Örneğin her ay 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı olan ve toplamda 500 TL fatura ödeyen bir müşterinin yıllık kazancı, toplamda 346 TL’ye ulaşıyor.

Siz de ING Günlük Paket ile birlikte bankaların sunduğu vadesiz hesap seçenekleri arasında karşılaştırma ve mevduat hesaplama işlemi için Hangimevduat.com mevduat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar :