ING Mevduat Seçeneklerinden ING Günlük Paket

Paylaş Birden çok bankacılık seçeneğini tek bir banka hesabı üzerine bağlamak fikrinden yola çıkarak hazırlanan ING Günlük Paket ile günlük...

Birden çok bankacılık seçeneğini tek bir banka hesabı üzerine bağlamak fikrinden yola çıkarak hazırlanan ING Günlük Paket ile günlük bankacılık işlemlerinizi yapmakla kalmayacaksınız, aynı anda mevduat işlemleri ile kazanıyor olacaksınız.

Dört Talimat Tek Hesapta

ING Günlük Paket ile birlikte Vadesiz Mevduat Hesabı, Destek Hesap, ING Bonus Kart ve otomatik fatura ödeme talimatı bir arada geliyor. Dileyen tüketiciler, hesaplarına şube dışı bankacılık kanalları ile ulaşabilir, ING Nakit Kart ve İnternet Bankacılığı ile Telefon Bankacılığı kullanıcı kodu ile kolayca işlemlerini gerçekleştirebilirler.

ING Günlük Paket ile Birlikte Gelen Avantajlar

ING Günlük Paket, normal banka hesabı aracılığı ile mevduat işlemleri yaparken size bir dizi avantajlar da sağlamaktadır. Bu avantajların başında da faturalarınıza her ay % 2 oranında iade avantajı gelmekte. ING Günlük Paket ile otomatik ödeme yapan kullanıcılara, ödedikleri faturaların % 2’si iade edilir.

ING Günlük Paket kullanıcıları, EFT ve Havale işlemlerinde ücret ödememekle birlikte bankaların aldığı hesap işletim ücretini de ödemeyecekler. ING Günlük Paket kullanıcılarının ödemekle yükümlü olmadıkları ödemelerden biri de ING Bonus Card yıllık kart aidatı ödemesi…

ING Günlük Paket’e Başvurmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu avantajlarla birlikte ING Günlük Paket başvurusundan önce bilinmesi gereken önemli bir nokta, EFT ve Havale ücretlerinin banka şubelerinde yapılan işlemlerde standart tarife kapsamında ödenmesi zorunluluğu.

Ayrıca ING Günlük Paket içeriğindeki herhangi bir ürünü iptal ederseniz ya da geçersiz kılarsanız, bütün paket iptal olabiliyor.

ING Günlük Paket ile ilgili en riskli nokta da şu: ING Bonus Card ile yaptığınız aylık harcamalarda limitinizin yetersiz olduğu durumlarda kesilecek tutar, bir tür kredili destek hesabı olan Destek Hesap’tan kesiliyor ve tutarlar, kredili mevduat hesabının tarifesine göre kesiliyor.

İlgili Yazılar :