ING Turuncu Hesap Faiz Oranları Değişti

Paylaş ING Turuncu Hesap faiz oranları değişti. ING Bank vadeli mevduat hesabı olan Turuncu Hesap’ta “Hoş Geldin” süresi sonrası faiz...

ING Turuncu Hesap faiz oranları değişti.

ING Bank vadeli mevduat hesabı olan Turuncu Hesap’ta “Hoş Geldin” süresi sonrası faiz oranları; 100.000 liraya kadar olan tutarlar için %7,5 olarak, 100.000 lirayı aşan meblağlar için ise %5,5 olarak değiştirilmiştir.

ING Turuncu Hesap Yeni Faiz Oranları

ING turuncu hesap yeni faiz oranlarından şu anda yaklaşık 25 milyon insan yararlanıyor. Gecelik yüksek faiz kazandıran, istediğiniz zaman para çekip dilediğiniz zaman para yatırabilmenize olanak sağlayan bu tasarruf hesabından siz de yararlanabilirsiniz. Birikimlerinize değerlendirmek için online başvuru yapabilirsiniz.

Turuncu Hesap açtırmak için hiçbir alt limit yoktur. Para yatırmadan dahi hesap açtırabilirsiniz. Çok küçük bir miktar yatırsanız dahi standart faiz oranlarından yararlanırsınız. ING Banak mevduat hesabında herkese eşit oranlar uygulanır.

Turuncu Hesap sahipleri nakit olarak, diğer hesaplardan ve EFT ya da havale yolu ile hesaplarına para yatırabilirler. ING Bank şube ya da ATM aracılığı ile de kolayca para çekebilirler. Siz de bir hesap sahibi iseniz veya olmayı düşünüyorsanız, 7/24 ve 365 gün direkt olarak işlem yapabileceğinizi unutmayın!

ING Turuncu Hesap Başvurusu

Hangimevduat.com aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde online başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Finansbank Enpara ve Çift Sarılı Hesap ile Garanti e-Vadeli Hesap faiz oranlarını da karşılaştırabilirsiniz. Getirileri görmek ve tabloyu incelemek için Hangimevduat.com mevduat hesaplama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazılar :