ING Turuncu Hesap Faiz Oranları Yüzde 10,50 Oldu

Paylaş Vadeli mevduat hesabı başvurusu yaparak mevduat faiz oranları üzerinden faiz geliri kazanmak isteyenler için en popüler seçeneklerden birisi olan...

Vadeli mevduat hesabı başvurusu yaparak mevduat faiz oranları üzerinden faiz geliri kazanmak isteyenler için en popüler seçeneklerden birisi olan ING Bank vadeli mevduat hesabı ürünü ING Turuncu Hesap, bu ay da yüksek faizli mevduat şansı sunmaya devam ediyor.

ING Turuncu Hesap Mevduat Hesaplama Ekim 2014 

ING vadeli mevduat hesabı ürünü ING Turuncu Hesap, standart faizlerle ING Bank müşterilerine sunduğu faizlerin yanı sıra yeni vadeli mevduat hesabı başvurusu yapanlara da Hoş geldin Faizi sunuyor.

ING Turuncu Hesap ile bu ay için sunulan faiz ve koşullar şöyle:

  • ING Turuncu Hesap faiz oranları, 50 bin TL’ye kadar yüzde 8 olarak veriliyor. 100 bin TL’ye kadar yüzde 8,50 ve 100 bin TL ile üzeri için yüzde 5 olarak sunuluyor.
  • ING Turuncu Hesap Hoş Geldin Faiz Oranları ise yüzde 10,50 olarak 100 bin TL’ye kadarki anaparalar için sunuluyor. Yine 100 bin TL ve üzeri için ise yüzde 5 faiz veriliyor.
  • Vadeli mevduat hesabı faiz oranları için her bankanın sunduğu faiz oranlarının güncel gelişmelere göre değiştirilebileceğini hatırlatalım.

Yüksek faizli mevduat seçeneklerine tüm bankalar ve ürünler arasından kolayca ulaşmak ve güvenle vadeli mevduat hesabı başvurusu yapmak için Hangimevduat.com mevduat hesaplama aracı 7/24 hizmetinizde.

İlgili Yazılar :