ING Turuncu Hesap Hoş Geldin Faizi Şansı Devam Ediyor

Paylaş En iyi vadeli mevduat hesabı seçeneklerini araştırıyorsanız ve birikiminize en yüksek faizi verecek olan vadeli mevduat hesabı için başvuru...

En iyi vadeli mevduat hesabı seçeneklerini araştırıyorsanız ve birikiminize en yüksek faizi verecek olan vadeli mevduat hesabı için başvuru yapmayı düşünüyorsanız Hangimevduat.com ile doğru ekrandasınız.

Hangimevduat.com ekranlarında gerek mevduat hesaplama aracı ile sizin için en yüksek faizli mevduat seçeneğini sunan bankaları bir arada görerek inceleyebilir, gerekse en güncel faiz ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

ING Vadeli Hesap’ta Sürekli Yüksek Faiz 

ING Bank vadeli mevduat hesabı ürünü olan ve bu alandaki en popüler seçeneklerden olan ING Turuncu Hesap, sizin için en yüksek faizli mevduat seçeneğini sunan bankalardan birisi olabilir.

ING Turuncu Hesap faiz oranları, farklı anapara tutarlarına ve farklı vadelere göre farklı oranlarla gelmekle birlikte yaz sonuna kadar devam edecek olan kampanya kapsamında sürekli hoş geldin faizi de veriyor.

ING Bank Hoş Geldin Faizi için 31 Ağustos 2015 tarihine kadar başvuru yapanlara sürekli faiz kampanyası kapsamında ilk 90 gün boyunca tam yüzde 12 oranında faiz uygulanıyor.

250 bin TL tutara kadar geçerli olan bu faiz oranının yanı sıra diğer seçeneklerde de yüzde 8 gibi oranlarda piyasa geneline göre yüksek faizli mevduat şansı sunuluyor.

HSBC Bank Modern Hesap Faizleri 

Birkaç ING Turuncu Hesap hesaplama örneği vermek gerekirse, ilk 90 günlük yüzde 12 faiz haricinde;

  • 100 bin TL anaparaya 360 günlük vadede yüzde 9 oranda 108 bin 62 TL’lik getiri hesaplanıyor.
  • 50 bin TL anaparaya 1 yıllık vade sonunda yüzde 8,50 faiz oranı ile 53 bin 824 TL’lik getiri söz konusu oluyor.
  • 250 bin TL anaparada 1 yıllık vadede yüzde 4 faizle kazanacağınız getiri 265 bin 244 TL oluyor.

İlgili Yazılar :