İş Bankası Ek Hesap

Paylaş İş Bankası hesabınız varsa ve bütün ödeme ile para çekmek gibi işlemlerinizde aktif olarak kullanıyorsanız İş Bankası, “Hesapta para...

İş Bankası hesabınız varsa ve bütün ödeme ile para çekmek gibi işlemlerinizde aktif olarak kullanıyorsanız İş Bankası, “Hesapta para yok” diyenleri de düşünerek ek hesap seçeneği sunuyor. İş Bankası Ek Hesap ile hesabınızda para yokken de para çekebilir, ödeme işlemlerinizi geciktirmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili Mevduat Başvurusu Artıyor 

Ek Hesap Avantajları

İş Bankası Ek Hesap ile sahip olabileceğiniz ek hesap avantajları şöyle:

  • “Ek Hesap” ile birlikte vadesiz hesap bakiyeniz yeterli olmasa da para çekmek, havale, EFT gibi her türlü bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mümkün.
  • Ek Hesap, ihtiyacınız olduğu zaman otomatik devreye girer. Böylece kiranız, taksitleriniz ve faturalarınız gibi düzenli ödemelerinizi aksatmamış olursunuz.
  • Ek Hesabınızdan kullandığınız tutarı ödemek için şubeye gitmeye gerek yok, kullandığınız miktar vadesiz hesabınıza para yatırıldığı an otomatik olarak alınır ve kullandığınız tutar için sadece kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.

TEB Marifetli Hesap Faiz Oranı Haziran 2014

Siz de vadeli hesap ya da vadesiz hesap gibi seçenekleri incelemek için Hangimevduat.com bilgi merkezinden bilgi alabilir, vadeli hesap faiz oranları arasında mevduat hesaplama işlemi yapabilirsiniz. 

 

 

İlgili Yazılar :