İş Bankası Kumbara Fonu Kampanyası

Paylaş İş Bankası mevduat ve yatırım alanında, bankacılık işlemlerinin pek çok alanında olduğu gibi Türkiye’nin en köklü ve güvenilir bankalarından...

İş Bankası mevduat ve yatırım alanında, bankacılık işlemlerinin pek çok alanında olduğu gibi Türkiye’nin en köklü ve güvenilir bankalarından birisi. Bir gelenek halini alan İş Bankası Kumbara Fonu, İş Bankası’nın kültleşmiş logolu kumbarası ile eskiden beri çocukların geleceğe yatırım yapmasını sağlayan bir seçenek olarak bugün de geleceğe yatırım yapıyor.

ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabı 

İş Bankası Kumbara Fonu, çocuklar için özel olarak tasarlanan ve hazırlanan, İş Portföy bünyesindeki tecrübeli yöneticiler tarafından uzun vadeli birikim amacına uygun bir yatırım fonu. Ailenin gelirlerinden çocuk için belirli tutarlarda yapılan birikimlerin uzun vadedeki getiri fırsatlarını değerlendirmesiyle bugünden birikim yapmayı sağlar.

Odea Bank Mevduat ve Yatırım 

Kumbara Fonu açtırmak isteyenlere 2013 yılına özel avantajlı kampanya hazırlayan İş Bankası, hediyeler ile çocuğunuzu mutlu da ediyor.

18 Ocak – 18 Şubat tarihleri içinde Kumbara Fonu açtırmak için şubeye gelenler için Cem Yılmaz İş Bankası reklamı içindeki özel tasarımlı Servet Bey kumbarası ile birlikte Cinemaximum salonlarında çift kişilik sinema bileti de hediye ediliyor. Stoklarla sınırlı olan kumbaraları kaçırmamak için başvuru yapmakta geç kalmayın.

En uygun mevduat hesabı seçenekleri için mevduat hesaplama ve mevduat hesapları karşılaştırma sayfası Hangimevduat.com ‘da.

 

İlgili Yazılar :