İş Bankası’ndan Altın Buluşmaları

Paylaş Geçtiğimiz dönem içerisinde çeşitli dalgalanmalar yaşayan ve yakın vadede de yaşamaya devam edeceği öngörülen altın fiyatları, yatırımcılar tarafından uzun...

Geçtiğimiz dönem içerisinde çeşitli dalgalanmalar yaşayan ve yakın vadede de yaşamaya devam edeceği öngörülen altın fiyatları, yatırımcılar tarafından uzun süredir beklediği, bir bankanın güvencesine kavuşuyor. İş Bankası, altın yatırımı yapmak ve ziynet eşyalarını değerlendirmek isteyen tüketiciler için “Altın Buluşmaları”nı hazırladı.

İş Bankası Altın Buluşmaları Nerelerde Olacak?

Altın Buluşmaları” İş Bankası ile İstanbul Altın Rafinerisi arasında gerçekleştirilen protokol kapsamında hazırlanıyor. Bu protokol kapsamında öncelikle İş Bankası’nın İstanbul, Konya, Kayseri, Gaziantep, Ceyhan, Nevşehir, Malatya, Adana ve Eskişehir şubeleri olmak üzere bütün Türkiye çapında olacak.

Peki Altın Buluşmaları’nda Ne Amaçlanıyor?

Altın Buluşmaları süresince müşteriler, değerlendirmek istedikleri altın ve ziynet eşyalarını Altın Buluşmaları’nın o gün gerçekleştiği İş Bankası şubesine getirecekler. Burada hizmet vermekte olan İstanbul Altın Rafinerisi’ne bağlı altın eksperleri, 995/1000 saflıktaki altınların gram karşılığını belirleyecek. Daha sonra belirlenen bu gramaj çerçevesinde altınlar, Vadesiz Altın Mevduat hesabı içerisinde gram altın cinsinden saklanacak. İş Bankası güvencesiyle saklanacak olan altınların sahipleri, isterlerse Vadeli Altın Mevduat hesabı da açtırabilecek ve altınlarını değerlendirip üstüne kazanabilecek.

Altın Buluşmaları Hangi Günlerde Hangi Şubelerde?

İş Bankası Şubesi

“Altın Buluşmaları”Tarihi

İş Bankası Konya Nalçacı Şubesi

11-12 Haziran

İş Bankası Konya Şubesi

13-14 Haziran

İş Bankası Kayseri Şubesi

12-13-14 Haziran

İş Bankası Gaziantep Şubesi

19-20 Haziran

İş Bankası Malatya Şubesi

21-22 Haziran

İş Bankası Nevşehir Şubesi

19-20 Haziran

İş Bankası Adana Şubesi

19-20 Haziran

İş Bankası Ceyhan Şubesi

21-22 Haziran

İş Bankası Eskişehir Şubesi

21-22 Haziran

İş Bankası Tekirdağ Şubesi

26-27 Haziran

İş Bankası Çanakkale Şubesi

28-29 Haziran

İş Bankası Erzurum Şubesi

28-29 Haziran

İş Bankası Erzincan Şubesi

26-27 Haziran

 

İlgili Yazılar :