Odea Bank Kredili Mevduat Hesabı

Paylaş Değişen modern bankacılık yaklaşımı ile beraber hem yatırımcı hem tüketici olanlara sunulan en çağdaş bankacılık hizmetlerinden birisi de kredili...

Değişen modern bankacılık yaklaşımı ile beraber hem yatırımcı hem tüketici olanlara sunulan en çağdaş bankacılık hizmetlerinden birisi de kredili mevduat hesabı alternatifi. Vadesiz mevduat hesabı seçeneklerini, acil ihtiyaç çözümleri ile iç içe hazırlayan kredili mevduat hesabı ile ilgili ayrıntıları aşağıdaki okuyabilir, ardından Odea Bank Kredili Mevduat Hesabı ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

TEB Marifetli Hesap Faiz Oranları 

Odea Bank Kredili Mevduat Avantajları

Mesela bir vadesiz mevduat hesap sahibi olmak istiyorsunuz. Ama acil para gerektiğinde, fatura ödemeleri söz konusu olduğunda veya acil borçlarda da bir kredi bakiyeniz olsun istiyorsunuz. İşte bu tür beklentiler için Odea Bank Kredili Mevduat Hesabı hizmetinizde. Bu hesap ile:

  • Acil nakit ihtiyaçlarını, acil para gereksinimlerini istediğiniz an bakiyeniz ile kapatabilirsiniz.
  • Otomatik fatura talimatı ile kredi bakiyeniz üzerinden unutmanıza gerek kalmadan fatura ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kira ödemesi, borç ödemesi ya da para transferi için kullanabilirsiniz.

ING Turuncu Hesap Faiz Oranları 

Odea Bank Kredili Mevduat Hesabı Faizleri

Kredi bakiyenizden çektiğiniz tutarlar, limitinizi kullandığınız gün kadar işler ve her ödemeyi sonraki ay gerçekleştirirsiniz. Yani,

  • 500 TL’yi 2 gün kullanırsanız 1,8 TL,
  • 1000 TL’yi 2 gün kullanırsanız 3,6 TL faiz ödersiniz.

Hangimevduat.com mevduat sayfası ile vadeli mevduat ve diğer yatırım araçları hakkında güncel bilgileri size gelmekle kalmaz yüksek mevduat faizleri arasında mevduat hesaplama işlemlerini de yapmanızı sağlar.

 

İlgili Yazılar :