Odeabank Oksijen Hesap’ta Yüksek Faiz Şansı

Paylaş   Hangimevduat.com olarak faiz kazancı elde etmek ve yüksek faizli mevduat hesapları üzerinden birikimlerini değerlendirmek isteyenlere güncel haber, ürün...

 

Hangimevduat.com olarak faiz kazancı elde etmek ve yüksek faizli mevduat hesapları üzerinden birikimlerini değerlendirmek isteyenlere güncel haber, ürün ve kampanyaları getirmeye devam ediyoruz.

Siz de yüksek faizli mevduat seçeneklerini inceliyor, faiz oranları arasında mevduat hesaplama işlemleri yapıyorsanız doğru ekrandasınız.

Güncel vadeli mevduat kampanyaları arasında yer alan yüksek faizli mevduat şansı Odeabank Oksijen Hesap ile ilgili detayları bu yazıda sizler için derledik.

Günlük Faiz Yüzde 12

Odeabank vadeli mevduat hesabı ürünü olan Odeabank Oksijen Hesap, şimdi standart faiz oranlarının yanı sıra, kampanyası kapsamında artı faiz şansı sunuyor. Gelin Odeabank Oksijen Hesap ürününü ve kampanya detaylarını yakından tanıyalım.

Odeabank vadeli hesap başvurusu yapanlar, kampanyadan faydalanmak için en az 2000 TL olarak belirlemek durumunda ve en önemlisi de standart gecelik faiz oranı kazanmalarının yanı sıra bu faizden de fazlasını kazanabiliyorlar.

Vadesiz hesap kullanım tutarınızı en az 2000 TL olarak belirlediğinizde bankanın standart faiz oranlarının üzerine artı yüzde 2 oranında faiz kazanıyorsunuz.

Bu hesap üzerinden ödemelerinizi ve para çekme/yatırma işlemlerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank Oksijen Hesap faiz oranları 2000 TL ile 50000 TL arasında standart olarak yüzde 12 veriliyor. Son derece yüksek bir oran olan bu faizin üzerine yüzde 2 kazanıyorsunuz, elbette yukarıdaki şartları sağlamak koşuluyla.

50001 TL ile 100000 TL arasında yüzde 11,25 olan faizler 100001 ile 250000 TL arasında yüzde 9,50; 250001 ile 500000 TL arasında yüzde 9 ve 500001 TL ile üzerinde yüzde 7,50 TL oluyor.

TEB Marifetli Hesap Koşulları 

En yüksek vadeli mevduat faizi için en güncel veriler Hangimevduat.com mevduat hesaplama aracında. 

İlgili Yazılar :