Para Kazanmak İçin Mevduat Zamanı

Paylaş Piyasalar, yaşanan darlıktan ve küresel gelişmelerden kurtulmak için borsada olduğu gibi vadeli mevduat faizleri üzerinde de yükselişlere tanık oluyor....

Piyasalar, yaşanan darlıktan ve küresel gelişmelerden kurtulmak için borsada olduğu gibi vadeli mevduat faizleri üzerinde de yükselişlere tanık oluyor.

ABD Merkez Bankası FED tarafından son zamanlarda yapılan açıklamalarda, genişlemeye gidilmeyeceğinin bildirilmesiyle olumsuz etkilenen ve daralma endişesi yaşayan piyasalar, şimdi vadeli mevduat faizleri için yüksek mevduat faizleri sunuyor ve herkesi kazanmaya adeta davet ediyor.

ING Hoş Geldin Faizi % 9,00

Vadeli mevduat faizleri için sektörün pek çok ileri geleni ve uzmanı şu süreç için en gözde yatırım aracının mevduat olduğunu dile getiriyorlar. Borsa ile birlikte tabi.

Yüksek Mevduat Faizleri

Yüksek mevduat faizleri için bu süreçte ortaya çıkacağını söyleyen uzmanlar ve sektörün ileri gelenleri, zaten artmış olan vadeli mevduat faizleri için yıl sonuna kadar % 9 ila % 9,5 gibi önemli ve yüksek faizlerin görüleceğini ifade ediyorlar.

Peki, en yüksek mevduat faizi hangi bankada? Bu konuda anlık ve güncel bilgilerle hem kampanyaları Hangimevduat.com ‘dan takip edebileceğiniz gibi mevduat hesaplama sayfası üzerinden size en yüksek mevduat faizi sunacak olan bankaya 7/24 kolay ve güvenle ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar :