Şekerbank Altın Talimatı

Paylaş 2012 altın fiyatları seyrine şöyle bir baktığımızda, yatırım araçları açısından 2012 yılının “altının yılı” olduğunu söylemek çok da yanlış...

2012 altın fiyatları seyrine şöyle bir baktığımızda, yatırım araçları açısından 2012 yılının “altının yılı” olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz. Altın yatırımı yapmak ve altınını değerlendirmek isteyenleri için bankaların altın günleri ya da banka altın kabul günleri yanında altın hesabı ve altın talimatı sunan bankalar da var ki Şekerbank bunların içinde öne çıkıyor.

Bank Asya Altın Kabul Günü

Şekerbank Düzenli Altın Birikim Talimatı

Şekerbank şubeleri üzerinden sadece bir defaya mahsus olmak üzere altın talimatı vererek altın birikimi yapabilir ve bunu düzenli hale getirebilirsiniz. En az 1 gram ve 100 TL üzeri olacak şekilde altın talimatı vermek isteyen müşteriler için kredi kartı ve vadesiz hesap üzerinden iki seçenek sunuluyor.

Şekerbank Kredi Kartı ile Altın Birikimi

Şeker Bonus Card veya Memur-Sen Bonus Card sahipleri, kredi kartları üzerinden düzenli altın birikim talimatı verebilir, işlemin yapılacağı gün içinde kart limiti yeterli olduğu sürece talimat tutarının karşılığı vadesiz altın hesabı tarafına aktarılır.

Vadesiz TL Hesabı ile Altın Birikimi

Bir diğer seçenek olarak Şekerbank Vadesiz Hesap üzerinden de kredili mevduat hesabı limiti kullanarak altın birikimi yapabilir, hesap bakiyesi kısmen bile yeterli olsa, söz konusu tutara karşılık gelen altını alabilirsiniz.

Altın fiyatları, altın kampanyaları ve altın ile ilgili her şey Hangimevduat.com altın sayfalarında.

 

İlgili Yazılar :