Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı

Paylaş “Hiç hesapta yokken nakit paranız var” sloganı ile yola çıkan Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı, son dönemin popüler mevduat hesabı...

“Hiç hesapta yokken nakit paranız var” sloganı ile yola çıkan Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı, son dönemin popüler mevduat hesabı konseptlerinden kredili mevduat için özel ve cazip bir seçenek hazırlıyor. Banka hesabınızda para yokken bile, kredili mevduat sayesinde ödeme ve ihtiyaçları çözebilirsiniz.

ING Bank Ara Ödemeli Mevduat

Kredili Mevduat Hesabı Nedir?

  • Kredili mevduat hesabı, en kısa şekliyle söylemek gerekirse, vadesiz mevduat hesabı ile vadeli mevduat hesabı seçeneklerinin bir tür karışımıdır. Vadesiz mevduat hesabınıza bağlı olarak belirli bir kredi limiti ile ayrı bir hesabınız olur.
  • Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı ile vadesiz mevduat hesabı üzerinden yaptığınız havale, eft v.b. ödemelerde hesabınızda para olmasa bile şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:
  • Banka kartı ile ATM’ler üzerinden nakit avans çekebilirsiniz.
  • Banka kartı ile alışveriş şansına sahip olursunuz.
  • Fatura ödeme, kira ödeme ve diğer otomatik ödeme işlemleriniz kesintisiz, kredili mevduat limitiniz üzerinden ödenmeye devam eder.

Halkbank Mevduat

Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Kredili Mevduat Hesabı, yalnızca hesabınızın eksi bakiyeye düştüğü günlerde, eksi bakiyeniz üzerinden faiz hesaplama işlemi yapar. Bu kredi için dosya ücreti ödenmediği için kısa vadeli ihtiyaç ve ödemeleri bu hesap üzerinden çözmek sizin için çok daha avantajlı olur.

Vadeli mevduat, vadesiz mevduat sayfalarının yanı sıra tüm yatırım araçları ile ilgili bilgiler ve mevduat hesaplama işlemi Hangimevduat.com ile parmaklarınızın ucunda…

 

İlgili Yazılar :