Şekerbank Memleketim Altın Hesabı

Paylaş Altın fiyatları uzun süreli düşüşten sonra geçen hafta itibariyle yeniden toparlanmaya başladı. Eskiden beri yerli yatırımcının güvenli limanı olan...

Altın fiyatları uzun süreli düşüşten sonra geçen hafta itibariyle yeniden toparlanmaya başladı. Eskiden beri yerli yatırımcının güvenli limanı olan altın yatırımı için Şekerbank altın hesabı seçenekleri, “Şekerbank Memleketim Altın Hesabı” başlığı altında vadeli altın hesabı ve vadesiz altın hesabı avantajlarıyla geliyor.

Altın Yatırımı Yapanlara İyi Haber

Şekerbank Vadesiz Altın Hesabı

Şekerbank vadesiz altın hesabı ile;

  • Altın fiyatlarındaki değişime göre istediğiniz zaman, istediğiniz şekilde altın alım ve altın satış işlemleri yapabilirsiniz.
  • Altınların kaybolması, çalınması gibi riskler de ortadan kalkar.
  • Vadesiz altın hesabı üzerinden yapacağınız işlemlerde içlilik, eski altın ya da ayar farklılığı gibi ayrıntılarla uğraşmazsını.
  • Vadesiz altın hesabı açtırmak, 24 ayar 995/1000 saflığında ve 0,01 gr ile katları şeklinde olabildiği için küçük tutarlarla birikim yaparsınız.

Kapalıçarşı Haftayı Nasıl Kapattı

Şekerbank Vadeli Altın Hesabı

Şekerbank vadeli altın hesabı ile;

  • Gram altın bazında birikimlerinizi değerlendirebilir ve dilediğiniz vadeye göre dönem sonunda yine gram altın bazında ek gelir kazanabilirsiniz.
  • Altın uzmanları tarafından değerlendirilecek olan altınlarınız, 24 ayar 995/1000 saflığına çevrilir ve banka yetkililerince hesabınıza güvenli bir şekilde yatırılır.
  • Kazandığınız faiz üzerinden % 15 oranında stopaj alınır.

Siz de altın hesabı ile altın yatırımı yapmak istiyorsanız en iyi altın hesabı seçenekleri için Hangimevduat.com altın sayfasını inceleyebilir ve anlık altın fiyatları sayfası ile piyasayı takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar :