Şekerbank Mevduat

Paylaş Mevduat hesapları, birikimlerini yalnızca bir banka hesabında tutmak isteyenlerin yanı sıra durduğu yerde piyasa faiz oranlarına bağlı olarak değerlenmelerini...

Mevduat hesapları, birikimlerini yalnızca bir banka hesabında tutmak isteyenlerin yanı sıra durduğu yerde piyasa faiz oranlarına bağlı olarak değerlenmelerini de sağlayan ve Türk insanının güvendiği yatırım araçları içerisinde önde gelen araçlardır.

Mevduat hesabı açtırmak isteyen küçüklü büyüklü birikim sahipleri, hangi mevduat ürünlerinin daha iyi ve kendisine uygun olduğunu, mevduat faiz hesaplama işlemlerinin nasıl daha güvenilir olacağını bilemediği zaman Hangimevduat.com olarak devreye giriyoruz. Aşağıdaki ve benzer fırsatları inceledikten sonra Hangimevduat.com mevduat hesaplama sistemini mutlaka inceleyin.

Mevduat Zamanaşımı İçin Yeni Uygulama 

Şekerbank Vadeli Mevduat

İster TL, ister dövüz mevduat hesabı osun 1 günden 1 yıla kadar beklentilerinize yönelik tüm şartlar altında bireysel ya da müşterek hesap açtırabilir, sonrasında şubeden veya internet bankacılığı ile hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

İş Bankası Mevduat Hesapları 

Dönemsel Faiz Ödemeli Mevduat

Rutin bir ödeme ile ilgili planlar yapamayan müşterilerine dönemsel, sabit faizli ya da değişken faizli mevduat seçenekleri de sunan Şekerbank, dönemsel faiz ödemeli mevduat hesabı seçeneğinde 1 ile 5 yıl vadeli hesaplarda başta anlaşılan 1,3 ve 6 aylık faiz ödemelerini seçer ve güvenli bir şekilde birikimlerini değerlendirmeye devam eder.

Ziraat Bankası Mevduat Ürünleri 

Şekerbank Birikimli Gelecek Hesabı

Halen birikimi olmayanlar için hazırlanan bu seçenekte müşterinin talimatına bağlı olarak Şeker Bpnus Card veya mevduat hesabından aylık belli bir miktar mevduat haline getiriliyor.

Şekerbank e-Mevduat Hesabı

Günümüzde, banka şubelerinde harcanan zaman, enerji ve emek yerine internetten açılarak daha iyi faiz oranları sunan e-mevduat hesapları içerisinde Şekerbank’ın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Mevduat hesaplama ve mevduat karşılaştırma işlemi Hangimevduat.com’da.

 

İlgili Yazılar :