Şekerbank Sözünde Duran Mevduat Hesabı

Paylaş Vadeli hesap seçeneklerini, müşterilerinin yalnızca yatırım hedefleri değil bütün ihtiyaçları için revize eden bankalar arasında önemli bir yeri olan...

Vadeli hesap seçeneklerini, müşterilerinin yalnızca yatırım hedefleri değil bütün ihtiyaçları için revize eden bankalar arasında önemli bir yeri olan Şekerbank ’tan yeni bir vadeli hesap seçeneği geldi.

Şekerbank vadeli hesap seçenekleri arasında hazırlanan “Şekerbank Sözünde Duran Mevduat Hesabı” ile vadeli hesap faizleri üzerinden uzun vadeli yatırım yaparak birikimlerinizi değerlendirmekle birlikte aynı anda ihtiyaç duyduğunuz anda hesabınızdan faiz kaybı yaşamadan para çekebiliyorsunuz.

ING Turuncu Hesap Hoş geldin Faizi % 9,00

Şekerbank Sözünde Duran Mevduat Hesabı avantajlarını şöyle özetleyebiliriz:

  • Nakit çekmek gerektiğinde vadeli hesap bakiyenizden para çekebilir ve hesapta kalan paranızın vadesi bozulmadan yatırımınızı sürdürebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz tutarın birikmiş faizi de bozulmadan ödenir.
  • 1 yıl ve üzeri mevduatlarda uygulanan düşük stopaj ve avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
  • Gerçek ve tüzel kişilerin 2000 TL/USD/EUR ve bilimum döviz kurları üzerinden asgari tutarla açabileceği hesap, minimum 366 gün vadeli olmalıdır.

Mevduat hesaplama sayfası ile siz de birikimlerinizi değerlendirmek için size en uygun vadeli hesap seçeneğini ve mevduat seçenekleriyle verilen en yüksek mevduat faizi sunan bankaya ulaşabilirsiniz. Hangimevduat.com yüksek faizli mevduat için mevduat hesaplama aracıyla bir tık ötenizde.

 

İlgili Yazılar :