Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat

Paylaş Kredili mevduat hesabı açtırmak isteyenlere, kredili mevduat hesabı avantajları ile birlikte taksit imkanı sunan Şekerbank, çok özel ayrıcalıklarla geliyor....

Kredili mevduat hesabı açtırmak isteyenlere, kredili mevduat hesabı avantajları ile birlikte taksit imkanı sunan Şekerbank, çok özel ayrıcalıklarla geliyor.

Şekerbank taksitli kredili mevduat hesabı ile kredili mevduat hesabı açtırmak isteyenler kredili mevduat limiti ya da borç bakiyesi için 3 – 60 ay arası vade seçenekleriyle taksitlendirme yapabilirler.

Odea Bank Vadeli Hesap Faiz Oranları 

Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat Hesabı Avantajları

  • Kredili mevduat hesabı faiz oranlarına göre daha düşük faiz oranı uygulanır.
  • Kredi borcu istediğiniz vadede, kısa ya da uzun vadelerde düşük taksitlerle ödenecek şekilde ayarlanabilir.
  • Kredi başvurusuna gerek kalmadan istediğiniz zaman taksitli kredi kullanmanız mümkün hale gelir.

Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri

  • Şekerbank kredili mevduat hesabı, bu hesap seçeneğine özel olarak 500 TL ile 30000 TL tutarları arasında kullanılabilir.
  • Şekerbank kredili mevduat hesabı faiz oranı aylık % 1,13 olmakla birlikte vergiler dahil edildiğinde aylık maliyet oranı % 1,35 iken yıllık maliyet oranı % 16,2 olur.
  • Şekerbank kredili mevduat hesabı ücretleri, standart muadillerine karşın yoktur. Yalnızca ödeme gecikmelerinde yapılacak bildirimler için 5,25 TL bildirim ücreti kesilir.

Mevduat hesaplama aracı, güncel mevduat hesabı seçenekleri ve kampanyaları Hangimevduat.com güvencesi ile 7/24 ekranınızda.

İlgili Yazılar :