Taksitle Altına Yeni Yılda İndirimli Altın Fiyatları Eklenecek

Paylaş Altın piyasası, yılın başında getirilen kredi kartı ile altın satışlarındaki taksitle altın yasağı nedeniyle ilk aylarda oldukça zor bir...

Altın piyasası, yılın başında getirilen kredi kartı ile altın satışlarındaki taksitle altın yasağı nedeniyle ilk aylarda oldukça zor bir dönemden geçmişti.

Kredi kartı ile altın satışının yasaklanmasına karşılık kuyumculardan gelen tepkiler çok geçmeden karşılığını buldu ve geçtiğimiz aylarda bu uygulama kaldırıldı.

Hangimevduat Altın Haberleri

Taksitle altın satışları için bir istisna yapılarak yasak kaldırıldı ve 4 taksitle de olsa altın satışlarına devam edilmesi altın piyasasını belirgin olarak hareketlendirdi.

Kuyumcular, şimdi 2015 yılının özellikle ilk aylarında son derece hareketli bir döneme hazırlık yapıyorlar. Taksitle altın satışının mümkün olmasının yanı sıra başka etkenler de mevcut.

Altın fiyatları alanında özellikle son bir aydır devam eden düşüş eğilimi ile özellikle altın yatırımı için iyi bir başlangıç yapmak isteyenler kuyumculara ve altın hesabı kampanyaları için bankalara koştu.

Altın hesabı ürünleri için de özel kampanyalar ile yatırımcıları teşvik etmeyi seçen bankaları biz de Hangimevduat.com ekranlarından anlık olarak paylaşıyoruz.

Şimdi de kuyumcular, 2015 altın fiyatları kapsamında yatırımcıları ve altın almak isteyenleri daha çok çekecek bir kampanya hazırlığındalar.

İndirimli altın fiyatları sunmayı hedefleyen bu kampanya, İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Baransel’den geldi.

Altın kampanyaları arasında ilgi çekeceğe benzeyen kampanya ile ilgili Baransel şu ifadeleri kullandı:

“Yıla iyi bir başlangıç için 26-31 Ocak’ta tüm kuyumcularımızla bir kampanya yapıyoruz, bu kampanyayla pırlantada yüzde 50, 14-18 ayar ürünlerde yüzde 25-30 arası indirim yapacağız. Bunu tüm arkadaşlarla görüştük. İnşallah bunu her tarafa yayacağız.”

Sahte Altın Nasıl Anlaşılır? 

Altın kampanyaları ve altın hesabı ürünleri anlık olarak Hangimevduat.com ‘da.

İlgili Yazılar :