TEB Bayrama Özel Biriktiren Kredi

Paylaş Yatırım araçları içerisinde en popüler seçeneklerden olan vadeli mevduat hesabı sahibi olmak istiyor, ancak öncelikli ihtiyaçlarınız nedeniyle bir türlü...

Yatırım araçları içerisinde en popüler seçeneklerden olan vadeli mevduat hesabı sahibi olmak istiyor, ancak öncelikli ihtiyaçlarınız nedeniyle bir türlü birikim yapmaya sıra gelmiyor mu? Öyleyse TEB Biriktiren Kredi sayesinde önce kredinizi çekip ihtiyaçlarınızı karşılayın, sonra da vadeli mevduat avantajlarından faydalanın.

Söz konusu ürünü geçtiğimiz günlerde sizlere “TEB Biriktiren Kredi” başlıklı makale ile tanıttığımız kredi seçeneği, şimdi de bayram kredileri özelindeki avantajlarla geliyor. 

TEB Bayrama Özel Biriktiren Kredi ile birlikte günde 6 TL’den başlayan taksitler ile birlikte hem byaram ihtiyaçları için nakit sahibi olun, hem de birikim avantajlarını kullanın.

TEB Biriktiren Kredi ile her taksit ödemesi üzerinden para kazanır, kredi kullanımı öncesinde ödediğiniz kredi tahsis ücretini geri kazanır ve bütün bankacılık işlemlerini ücretsiz yaparsınız.

Bayrama özel biriktiren kredi seçeneğinin örnek maliyet tablosu ise şöyle:

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Aylık Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

Toplam Masraflar

Aylık Maliyet Oranı

Yıllık Maliyet Oranı

Dosya Ücreti

Sigorta

5,000 TL

36

1.29%

182.21 TL

183.75 TL

76 TL

1.87%

22.48%

 

Mevduat hesaplama aracı Hangimevduat.com’da.

 

İlgili Yazılar :