TEB Emekli Maaşı Taşıyana 400 TL Veriyor

Paylaş Bir vadesiz mevduat hesabı türü olan maaş hesabı ve emekli maaş hesabı için TEB vadesiz mevduat hesabı kampanyaları kapsamında...

Bir vadesiz mevduat hesabı türü olan maaş hesabı ve emekli maaş hesabı için TEB vadesiz mevduat hesabı kampanyaları kapsamında sunulan emekli maaş hesabı taşıma kampanyasından yararlananlara şimdi 400 TL değerinde avantajlar veriliyor.

ING Bank Ara Ödemeli Mevduat Hesabı 

TEB vadesiz hesap kapsamına 31 Temmuz 2013 tarihine kadar emekli maaş hesabı taşıma işlemi yapanız halinde TEB emekli maaş sahibi oluyorsunuz ve bunun karşılığında size hoş geldin ödülü olarak 400 TL bonus/worldpuan veriliyor.

TEB emekli maaş hesabı kapsamındaki bu avantajdan faydalanmak için kampanya başvuru süreci içerisinde taahhütnamenin imzalanması ve 30 Eylül tarihine kadar emekli maaşlarının TEB vadesiz hesap ürünü olan TEB emekli maaş hesabı bakiyesine yatırılması gerekiyor.

TEB Marifetli Hesap Faiz Oranı Haziran 2014

Altını çizmekte fayda var: Söz konusu kampanyadan faydalanmak için aynı zamanda TEB kredili mevduat hesabı ve TEB kredi kartı ürünlerinden birinin de sahibi olmanız gerekiyor.

Vadeli hesap, vadesiz hesap demeden tüm mevduat ürünleri ve haberleri ile birlikte Hangimevduat.com vadeli hesap seçeneklerinde mevduat hesaplama sayfasıyla da hizmetinizde. 

TEB Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası 2014

İlgili Yazılar :