TEB Fırsat Hesap

Paylaş Gelişen bankacılık dünyası ile artık tek bir bankacılık paketi üzerinden birden çok bankacılık ürün ve hizmetlerine ulaşmak mümkün. Hangimevduat.com...

Gelişen bankacılık dünyası ile artık tek bir bankacılık paketi üzerinden birden çok bankacılık ürün ve hizmetlerine ulaşmak mümkün. Hangimevduat.com ekranlarında bu tür bankacılık paketlerinin arasında öne çıkan en güncel ve popüler seçeneklere ulaşabilirsiniz.

TEB vadeli mevduat hesabı ürünleri ile birlikte ek bankacılık ürünleri ve hizmetlerini sunan TEB Fırsat Hesap da bu dönemde öne çıkan bu tür ürünlerden birisi.

TEB Fırsat Hesap adı verilen yeni bir ürün paketi ile hem günlük faiz üzerinden birikimlerinizi değerlendirebiliyor, hem de ödeme ve farklı tasarruf yöntemlerini kullanabiliyorsunuz.

TEB Fırsat Hesap, bu süreçte yeni başvuru yapanlara tanışma faizi olarak yüzde 11 buçuk ile yüzde 12 arasında bir faizle geliyor. Tabii bu rakam dönemden döneme değişebilir.  TEB Fırsat Hesap avantajları üç farklı seçenekle geliyor:

TEB Fırsat TL Ek Faiz Paketi ile 1 adet otomatik fatura ödemesi ve TEB Banka kartı alıyor, vadeli faiz oranlarına yüzde 0,90 ek faiz alıyorsunuz.

Fırsat TL Fon ve Kredi Kartı Ek Faiz Paketi ile 150 adet TEB A veya B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu alıyor, TEB kredi kartı sahibi oluyor ve TEB vadeli mevduat faiz oranları için yine yüzde 0,90 ek faiz alıyorsunuz.

Üçüncü paket olan Fırsat TL Fon ve Otomatik Ödeme Ek Faiz Paketi ile 1500 adet TEB A veya B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu 2 otomatik fatura ödemesi ve yine aynı oranda faiz alıyorsunuz.

ING Turuncu Hesap Faizleri 

Yüksek faizli mevduat seçeneklerine ulaşmak için Hangimevduat.com mevduat hesaplama aracı bir tık ötenizde. 

İlgili Yazılar :