Tekstilbank Mevduat Faiz Oranları

Paylaş Mevduat hesabı açtırarak bankalar ve mevduat faiz oranları üzerinden paranızı değerlendirmek istiyorsanız, Hangimevduat.com olarak bankalar ve  mevduat hesabı seçenekleri...

Mevduat hesabı açtırarak bankalar ve mevduat faiz oranları üzerinden paranızı değerlendirmek istiyorsanız, Hangimevduat.com olarak bankalar ve  mevduat hesabı seçenekleri arasında en yüksek mevduat faiz oranları sunan seçenekleri size getirmeye devam ediyoruz.

En Yüksek Mevduat Faiz Oranları Ekim 2013 

Tekstilbank mevduat hesabı seçenekleri arasında sunulan bire bir mevduat hesabı ile internet mevduat hesabı seçenekleri, güncel mevduat faiz oranları arasında en yüksek mevduat faiz oranları sunan seçeneklerden.

Tekstilbank Yüksek Faizli Mevduat

Yüksek faizli mevduat seçeneklerinden biri olan Tekstilbank mevduat faiz oranlar, bire bir bankacılık yöntemlerini seçenler için yeni hesap açtıranlara 32-45 gün için TL mevduat üzerinden % 9,75, EUR ve USD üzerinden ise % 3,25 faiz oranı uyguluyor. Kampanyada TL için üst limit 150 bin TL iken dövizlerde 100000 EUR/USD olarak belirlenmiş.

Tekstilbank İnternet Mevduat Faiz Oranları

Tekstilbank internet mevduat hesabı açtıranlara % 9.25’e varan faizler sunuyor. Brüt faiz oranı olarak belirlenen mevduat faiz oranları, üst limiti 250 bin TL olan TL mevduat seçeneğine özel olarak, 32 günden 45 güne kadar % 9,25 kırık vadeler dahil tüm vadelerle geçerli faiz oranları uyguluyor.

 

Mevduat faiz oranları arasında yüksek faizli mevduat seçeneği için en yüksek mevduat faiz oranları Hangimevduat.com mevduat hesaplama aracında.

İlgili Yazılar :