Türkiye Finans Kiralık Kasa Fiyatları

Paylaş Altın birikimi yapmak ya da bir girişimden veya evliliğinizden dolayı bir araya gelen altınlarınızı ve ziynet eşyalarınızı güvenli bir...

Altın birikimi yapmak ya da bir girişimden veya evliliğinizden dolayı bir araya gelen altınlarınızı ve ziynet eşyalarınızı güvenli bir yerde saklamak istiyorsanız kasa kiralamak aklınıza gelebilir. Son derece güvenli ve popüler bir seçenek olan kasa kiralama işlemlerinde uygun kiralık kasa fiyatları da ilginizi çekebilir.

Kiralık kasa fiyatları için pek çok banka tarafından sunulan özel fiyat tarifeleri var. Bunlardan birisi de Türkiye Finans tarafından sunulan kiralık kasa fiyatları.

İş Bankası Altın Buluşmaları 

Türkiye Finans altın ya da ziynet eşyaları için sunduğu kiralık kasa fiyatlarında uygun fiyatler belirlediği gibi yeni evlilere sunulan kampanyadan gerçek kişilerde kiralık kasa, bireysel veya 2 kişi ortaklaşa kullanarak faydalanabilmekle birlikte tüzel kişilerin de faydalanmasını mümkün kılıyor.

Türkiye Finans kiralık kasa fiyatları ise standart ve kampanya fiyatları ile şöyle sunulmuş:

  • Depozito: Yıllık Kira Bedeli Kadar
  • Küçük Boy (Yıllık): 250.-TL 125 TL
  • Orta Boy (Yıllık): 300.-TL 150 TL
  • Büyük Boy (Yıllık): 350.-TL 175 TL

Kasa kiralamak için bu fiyatlardan faydalanmanın tek şartı kasa kiralama başvurusu ile evlilik tarihiniz arasında 6 aydan az bir zaman olması. Söz konusu kampanya fiyatı yılın son gününe kadar devam edecek.

Finansbank Altın Hesabı 

Altın kampanyaları ve altın hesabı ürünleri en güncel bilgi ve verilerle Hangimevduat.com ekranlarında. 

İlgili Yazılar :