Vakıfbank Altın Çağı Hesabı

Paylaş Yerli yatırımcının geleneksel yatırım aracı şeklinde nitelendirilen altın hesabı, altın mevduatı ve değişen altın fiyatları ile birikimlerini değerlendirmek, yastık...

Yerli yatırımcının geleneksel yatırım aracı şeklinde nitelendirilen altın hesabı, altın mevduatı ve değişen altın fiyatları ile birikimlerini değerlendirmek, yastık altı altın yerine hem güvenli bir yerde birikimlerini saklamak hem de birikimleri artırmak için popüleritesini korumaya devam ediyor.

Vakıfbank Altın Günleri 

Bir süre bankalar tarafından yastık altı yerine canlı birikim aracı yaratmak için teşvik amaçlı başlatılan altın hesabı ya da diğer adıyla altın mevduat hesabı seçenekleri, gördüğü ilgi ile birlikte yeni avantajlarla sunulmaya devam ediliyor. Vakıfbank altın hesabı seçeneği ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere sunulan Vakıfbank Altın Çağı Hesabı da bunlardan birisi.

Siz de altın hesabı açtırmak isteyenlerdenseniz altın mevduat başvurusu yapmadan önce Hangimevduat.com altın sayfalarında yer alan bankalar, altın fiyatları ve altın hesapları seçeneklerini bir arada inceleyerek size uygun seçeneğe başvurabilir, aynı zamanda altın kampanyaları seçeneklerine anlık olarak ulaşabilirsiniz.  

Vakıfbank Altın Hesabı Avantajları

  • Altın Çağı Hesabı ile 0,01 gram ve katları üzerinden altın alım satımı yapabilirsiniz.
  • Bu hesap sayesinde işlemlerinizden hesap işletim ücreti alınmaz.
  • Altın Çağı Hesabı’nın faizsiz bir yatırım aracı olduğunun altını çizelim. Önceden belirlenmiş faiz oranları üzerinden değil altının değerlenmesine göre birikimleriniz değer kazanmaya başlar.
  • Altın Çağı Hesabı çok daha avantajlı kurlar üzerinden alım-satım işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Her altın hesabı gibi bu hesap sayesinde çalınma riski ortadan kalkar.

Vakıfbank Altın Fiyatları

Altın Çağı Hesabı üzerinden altın talimatı verdiğinizde en az 100 TL’ den veya 1 gram’dan başlamak koşulu ile sizin belirleyeceğiniz aralıklar üzerinden hesabınıza gram bazında altın aktarımı yapılır.

İlgili Yazılar :