Vakıfbank Altın Çağı Hesabı

Paylaş Altın fiyatları 2013 yılında yatırımcının da piyasaların da yüzünü güldürmedi. Mevcut tahminler 2014 altın fiyatları için henüz olumsuz yapılsa...

Altın fiyatları 2013 yılında yatırımcının da piyasaların da yüzünü güldürmedi. Mevcut tahminler 2014 altın fiyatları için henüz olumsuz yapılsa da beklenmedik iyi haberler için yerli yatırımcı, güvenilir yatırım aracı olan altından kolay vazgeçmiyor.

Altın hesabı açtırmak için bankalar ve altın hesabı seçenekleri arasında karşılaştırmalar yapan yerli yatırımcı, Vakıfbank tarafından sunulan Altın Çağı Hesabı ‘ni değerlendiriyorlar.

Kredi Kartı ile Altın Almak Caiz Mi? 

Vakıfbank altın yatırımı için hazırlanan altın hesabı seçeneğini Hangimevduat.com olarak yakından tanıtmak istedik.

Vakıfbank Altın Hesabı Özellikleri

Vakıfbank Altın Hesabı ürünü olan Vakıfbank Altın Çağı Hesabı, yalnızca yatırım değil altınları korumak için de şu koşulları sunuyor:

  • Altın Çağı Hesabı ile 0,01 gram ve katları üzerinden altın alım satımı yapabilirsiniz.
  • Bu hesap sayesinde işlemlerinizden hesap işletim ücreti alınmaz.
  • Altın Çağı Hesabı’nın faizsiz bir yatırım aracı olduğunun altını çizelim. Önceden belirlenmiş faiz oranları üzerinden değil altının değerlenmesine göre birikimleriniz değer kazanmaya başlar.
  • Altın Çağı Hesabı çok daha avantajlı kurlar üzerinden alım-satım işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Her altın hesabı gibi bu hesap sayesinde çalınma riski ortadan kalkar.

Altın Hediyeli TEB Şipşak Para 

Altın fiyatları alanında en güncel verilere ve güncel altın hesabı seçeneklerine Hangimevduat.com ile kolayca ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar :