Vakıfbank Altın Çağı Hesabı

Paylaş Türk yatırımcısının geleneksel yatırım aracı olarak hem güven sunan, hem de kazandıran yatırım aracı altın, 2012 yılı içerisinde, özellikle...

Türk yatırımcısının geleneksel yatırım aracı olarak hem güven sunan, hem de kazandıran yatırım aracı altın, 2012 yılı içerisinde, özellikle yaz aylarında tavan yapan altın fiyatları ile birlikte yatırımcısının yüzünü epey güldürdü. Şu sıralar sakin seyreden altın fiyatları 2013 yılı için yine yükselme beklentisi sunuyor.

Altın Yastık Altından Çıktı 

Altın hesabı açtırmak istiyorsanız altın mevduat başvurusu yapmadan önce Hangimevduat.com altın sayfalarında yer alan bankalar, altın fiyatları ve altın hesapları seçeneklerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. İşte söz konusu seçenekler içerisinde güçlü bir örnek daha: Vakıfbank altın mevduatı, Vakıfbank Altın Çağı Hesabı.

Vakıfbank’ta açtıracağınız Altın Çağı Hesabı ile hem gram cinsinden altın alım satımı yapabilir, hem de Düzenli Altın Birikimi Talimatı ile bütçenizden ayırdığınız paraları altına çevirebilirsiniz.

Vakıfbank Altın Hesabı Avantajları

  • Altın Çağı Hesabı ile 0,01 gram ve katları üzerinden altın alım satımı yapabilirsiniz.
  • Bu hesap sayesinde işlemlerinizden hesap işletim ücreti alınmaz.
  • Altın Çağı Hesabı’nın faizsiz bir yatırım aracı olduğunun altını çizelim. Önceden belirlenmiş faiz oranları üzerinden değil altının değerlenmesine göre birikimleriniz değer kazanmaya başlar.
  • Altın Çağı Hesabı çok daha avantajlı kurlar üzerinden alım-satım işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Her altın hesabı gibi bu hesap sayesinde çalınma riski ortadan kalkar.

Vakıfbank Altın Fiyatları

Altın Çağı Hesabı üzerinden altın talimatı verdiğinizde en az 100 TL’ den veya 1 gram’dan başlamak koşulu ile sizin belirleyeceğiniz aralıklar üzerinden hesabınıza gram bazında altın aktarımı yapılır.

Altın fiyatları ve altın gündemi, Hangimevduat.com altın sayfalarında.

İlgili Yazılar :