Vakıfbank Mevduat Hesapları

Paylaş Yıllarca çalışıp çabalayarak kazandığınız paraların değerlenmesini istiyor ancak hangi mevduat hesabı üzerinden ne koşullarda yatırım yapacağınızı bilemiyorsanız bir de...

Yıllarca çalışıp çabalayarak kazandığınız paraların değerlenmesini istiyor ancak hangi mevduat hesabı üzerinden ne koşullarda yatırım yapacağınızı bilemiyorsanız bir de Vakıfbank mevduat ürünlerine göz atmanızı öneririz. TL ve döviz mevduatlarının yanı sıra alternatif yatırım şekilleri de sunan Vakıfbank mevduat hesapları toplamda 5 başlık altında toplanmış.

ING Bank KOBİ Hesabı

Vakıfbank TL Mevduat

Vakıfbank TL üzerinden vadeli hesap ve vadesiz hesap seçenekleriyle hizmet veriyor. Dileyenler vadesiz hesaplarında paralarını koruyabilir, havale, EFT, kart ödemeleri, fatura ödemelerini ister ATM, ister şube, ister interaktif kanallar üzerinden gerçekleştirebilir. Ya da 1,3,6 veya 12 aylık vade seçenekleri üzerinden vadeli TL hesabı sahibi olabilir.

Vakıfbank Döviz Mevduatı

Yabancı para mevduat seçeneğini isteyenler de vadesiz DTH hesaplarında değerlendirme yapabilir ve farklı kanallardan istedikleri zaman hesaplarına ulaşabilirler.

İş Bankası Mevduat Hesapları 

Vakıfbank e-Vadeli Hesap

Son yılların gözde birikim hesabı seçeneklerinden biri olan Vakıfbank e-Vadeli Hesap, şubeye gitmeksizin avantajlı mevduat faizi oranları üzerinden elektronik vadeli hesap açma ve istediğiniz her an online olarak işlem yapabilme şansını sunuyor. 1-365 gün arasında her gün her saat hesabınıza ulaşabilir, hesap açma işlemlerini bile online olarak yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Mevduat Ürünleri 

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı

Bu yılın popüler seçeneği olan altın yatırımı için Vakıfbank, hesap işletim ücreti ve faiz uygulaması olmayan bu altın mevduat hesabı ile birikimlerini altına çevirmek isteyenlere hizmet veriyor.

Mevduat hesaplama işlemleriniz için Hangimevduat.com mevduat karşılaştırma sayfası hizmetinizde.

 

 

İlgili Yazılar :