Yeni Haftada Dolar Fiyatı ve Altın Fiyatı

Paylaş Piyasalar haftaya hareketli başladı. Uzun süredir düşüş eğiliminde olduğu için yatırımcısını endişelendiren altın fiyatı yükselişe geçerken dolar fiyatı yükselmeye...

Piyasalar haftaya hareketli başladı. Uzun süredir düşüş eğiliminde olduğu için yatırımcısını endişelendiren altın fiyatı yükselişe geçerken dolar fiyatı yükselmeye devam ediyor. İşte altın fiyatları ve döviz kurları alanındaki son bilgiler.

Enpara Birikim Hesabı ile Gecelik Faiz 

Altın Fiyatı

Altın fiyatı alanında uzun süredir yaşanan düşüş eğilimindeki dalgalanma bu hafta tam tersi bir hareketle yatırımcısının yüzünü güldürdü. Japonya’daki seçimler Yen’in değerini artırınca dün gece onsu % 2’lik bir yükselişe maruz kalan altın fiyatı, 1322 dolara kadar fırladı.

Altın yatırımı yapanların süredir beklediği olumlu gelişmelerden biri olan altın fiyatı alanındaki bu yükseliş, altın uzmanları tarafından yine de bir trend eğilimi olarak değerlendirilmiyor.

Garanti e-Mevduat 

Dolar Fiyatı

Dolar fiyatı son haftalardaki yükseliş eğilimini, yapılan tüm müdahalelere rağmen devam ettiriyor. İstanbul serbest piyasa kapsamında dolar fiyatı 1,9150 TL iken euro fiyatı ise 2,5190 TL olarak haftaya başladı.

Hangimevduat.com piyasalardan derlenen anlık bilgilerle bilgi merkezi üzerinden 7/24 saat yayında. Öte yandan anlık altın fiyatları, döviz fiyatları ve mevduat hesaplama işlemlerinden de kesintisiz, güvenli ve ücretsiz faydalanma şansı Hangimevduat.com ‘da.

İlgili Yazılar :