Ziraat Bankası Altın Vakti Ağustos’ta Devam

Paylaş Altın fiyatları alanındaki uzun süreli düşüş eğilimi nihayet yavaş yavaş da olsa toparlanıyor. Bir süredir yatırımcıyı düşündüren altın düşüşü...

Altın fiyatları alanındaki uzun süreli düşüş eğilimi nihayet yavaş yavaş da olsa toparlanıyor. Bir süredir yatırımcıyı düşündüren altın düşüşü ve dağılımı nedeniyle zor bir süreçten geçen altın fiyatları, yavaş da olsa toparlanıyor. Birçok altın uzmanı görüşüne göre altın yatırımı için bu gelişmeleri bir artış trendi olarak görmek için erken olmasına karşılık, yine uzmanlara göre yeniden çok düşük seviyelere gerilemesi mümkün görünmüyor.

Altın hesabı avantajları ile altın yatırımı yapmak isteyenler için güvenli bir hesap olan Ziraat Bankası altın hesabı, Ziraat Altın Vakti kampanyası ile mahallenize kadar geliyor.

Altın Yatırımı Yapanlara İyi Haber 

Ziraat Bankası Altın Hesabı

Ziraat Bankası Biriken Altın Mevduat Hesabı özelliklerini şöyle özetleyebiliriz:

  • Altınlar, 1000/1000 saflıktaki altınlar olup hesap açılışı ve ileriki alım-satım işlemlerinde fiziki altın şeklinde ödeme/teslimat yapılmıyor.
  • Ödeme takviminin günlük, haftalık, aylık ya da üç ayda bir olmakla birlikte serbest seçilmesi mümkün ve ödeme sayısı da limitsiz.
  • Hesapta bakiye olmasa bile altın alımı yapılmadığı zamanlarda talimat geçerliliğini yitirmez ve takip eden dönemlerde ve tarihlerde bakiye yettiğince alım işlemi devam edecek.

Şekerbank Memleketim Altın Hesabı

Ziraat Bankası Altın Vakti kampanyası ile altın uzmanları tarafından mahallenize kadar gelen şansı yakalamak için Ağustos ayındaki programı aşağıda özetliyoruz, detayları Ziraat Bankası kanallarından öğrenebilirsiniz.

 Güncel altın fiyatları, altın yatırımı, altın hesabı ve altın ile ilgili her şey Hangimevduat.com altın sayfasında.

BÖLGE

Tarihler

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi

1-2 Ağustos

Akdeniz Bölgesi

12-13 Ağustos

Ege Bölgesi

15-16 Ağustos

Marmara Bölgesi

19-20  / 22-23 Ağustos

Karadeniz Bölgesi

22-23 Ağustos

İç Anadolu Bölgesi

26-27 Ağustos

 

İlgili Yazılar :