Ziraat Bankası Avans Hesabı Avantajları

Paylaş Ziraat Bankası mevduat ürünleriyle paraya sıkışanların da yardımına koşuyor. Avans hesabı seçenekleri ile maaş hesabı ya da mevduat hesabı...

Ziraat Bankası mevduat ürünleriyle paraya sıkışanların da yardımına koşuyor. Avans hesabı seçenekleri ile maaş hesabı ya da mevduat hesabı sahibi olanlara her iki seçenekte de ayrı ayrı avantajlar sunan Ziraat Bankası avans hesabı hizmetinizde.

TEB Paran Hazır Kredili Mevduat Hesabı 

Ziraat Bankası Maaş Avans Hesabı

Ziraat Bankası maaş hesabı sahibiyseniz, yani maaşınız Ziraat hesabınıza yatıyorsa ya da bir başka bankadaki maaşınızı bu hesaba yatırırsanız Ziraat Bankası hesabınızdan maaş avansı çekebilirsiniz. Limitler 300 TL, 600 TL, 900 TL veya 1200 TL olarak belirleniyor, hayat sigortası yaptırmak zorunda değilsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap 

Ziraat Bankası Mevduat Avansı

Ziraat bankası vadeli mevduat hesabı sahibiyseniz ve vadeniz dolmadan acil paraya sıkıştıysanız, mevduat avansı sayesinde vadenizden önce hesabınızın rehini karşılığında aynı faiz üzerinden avans çekebilir ve mevduat vadesi sonunda geri ödemek karşılığında avans çekebilirsiniz.

Siz de yüksek mevduat faizi üzerinden birikimlerinizi değerlendirmek isterseniz Hangimevduat.com mevduat hesaplama sayfası ile size en uygun mevduat faizi seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazılar :