Ziraat Bankası Biriken Altın Mevduat Hesabı

Paylaş Altın fiyatları son 7 ayın en düşük seviyesine indi. 2012 yazında pek çok yatırımcının yüzünü güldüren altın fiyatları, ABD...

Altın fiyatları son 7 ayın en düşük seviyesine indi. 2012 yazında pek çok yatırımcının yüzünü güldüren altın fiyatları, ABD Merkez Bankası (Fed) tarafından yapılan son açıklamalar sonrası son ayların en düşük seviyesine çekilmesiyle, halihazırda yatırım yapmış olanların endişe etmesine karşılık altın yatırımı yapmak için şimdi altın almak ve altın mevduat hesabı açtırmak isteyenler de harekete geçti.

Altın Fiyatları Nereye Gidiyor?

Altın mevduat hesapları ile altın hesabı açtırmak ve altın yatırımı yapmak isteyenlere Hangimevduat.com olarak anlık güncellenen bilgi merkezi kapsamında altın kampanyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Son seçeneklerden birisi olan Ziraat Bankası altın mevduat hesapları içinde yer alan Biriken Vadesiz Altın Mevduat Hesabı ile yatırımcılara birikimlerini altın mevduatı içerisinde değerlendirme şansının yanı sıra kendi belirledikleri vadeler içerisinde altın birikimi yapma şansı da sunuyor.

Şekerbank Altın Günü 

Ziraat Bankası Biriken Altın Mevduat Hesabı Özellikleri

Söz konusu Ziraat Bankası altın hesabı özellikleri kısaca şöyle:

  • Bu hesapta yer alan altınlar, 1000/1000 saflıktaki altınlar olup hesap açılışı ve ileriki alım-satım işlemlerinde fiziki altın şeklinde ödeme/teslimat yapılmıyor.
  • Ödeme takviminin günlük, haftalık, aylık ya da üç ayda bir olmakla birlikte serbest seçilmesi mümkün ve ödeme sayısı da limitsiz.
  • Hesapta bakiye olmasa bile altın alımı yapılmadığı zamanlarda talimat geçerliliğini yitirmez ve takip eden dönemlerde ve tarihlerde bakiye yettiğince alım işlemi devam edecek.

Altın hesapları, altın fiyatları ve altın kampanyalarıHangimevduat.com altın sayfasında. 

İlgili Yazılar :