Ziraat Bankası KOBİ Kredili Mevduat Hesabı

Paylaş Kredi türleri, günümüzün küresel ekonomi dünyasında her geçen hız kazanmaya, üstelik çeşitlenmeye devam ediyor. Aynı şekilde bir diğer bankacılık...

Kredi türleri, günümüzün küresel ekonomi dünyasında her geçen hız kazanmaya, üstelik çeşitlenmeye devam ediyor. Aynı şekilde bir diğer bankacılık ürünü olan mevduat hesapları da… Her türlü ihtiyaca, beklentiye ve bütçeye yönelik olarak hazırlanan krediler, dileyen tüketicilere yatırım ve birikim araçları ile birlikte verilerek ortaya kredi mevduat hesabı seçenekleri çıkarılıyor.

Anadolubank Mevduat 

Bu anlayışa yeni bir soluk getiren Ziraat Bankası, KOBİ destek amaçlı hazırlanan ve bir tür esnaf kredisi olan KOBİ kredisi kullanmak isteyen tüketicilere, aynı zamanda yatırım yapma imkanı da sunuyor. Kısa süreli nakit ihtiyacı karşılanırken hesapta para yokken bile fatura ödeme şansı doğuyor. İşte avantajlar:

Ziraat Bankası KOBİ Kredili Mevduat Hesabı

Diyelim mevduat hesabı bakiyenizde para yok, ancak kısa vadeli küçük nakit ihtiyacı söz konusu… İşte Ziraat Bankası KKMH sayesinde önceden belirlenen kredi limiti çerçevesinde bu ihtiyaçlarınız otomatik olarak karşılanır.

Aylık veya üçer aylık dönemlerde faiz tahakkuk seçenekleri vardır.

Borç bakiye kullanılan günler için kredi faizi üzerinden hesap yapılır.

Aylık veya üçer aylık dönemler sonunda ya da hesabın tahsil ve tasfiyesi sırasında tahakkuk ettirilen faiz masraf ve yasal kesintiler, aynı gün içinde tahsil edilir.

Mevduat hesapları, mevduat faizi karşılaştırma sistemi ve güncel bilgiler Hangimevduat.com mevduat sayfalarında.

 

İlgili Yazılar :