Ziraat Bankası Kredili Mevduat

Paylaş Gelişen bankacılık teknolojisi ve değişen küresel ekonomi koşullarına bağlı olarak, klasik bankacılık döneminde olduğu gibi, krediler, mevduatlar, yatırım araçları...

Gelişen bankacılık teknolojisi ve değişen küresel ekonomi koşullarına bağlı olarak, klasik bankacılık döneminde olduğu gibi, krediler, mevduatlar, yatırım araçları artık birbirlerinden kesin ayrımlarla ayrılmıyorlar. Aynı hesap üzerinden birden fazla bankacılık işlemi ya da yatırım işlemi yapabiliyorsunuz.

Altın Fiyatları Hala Gündemde

Bu seçeneklerden birisi olan kredili mevduat hesabı seçeneği de yatırımcılara hem mevduat hesabı gibi faiz getirisi kazanma, hem nakit avans hem de küçük miktarlarda kredi çekme avantajı sağlıyor. İşte Ziraat Bankası tarafından kredili mevduat hesabı avantajları.

ING Turuncu Hesap

Kredili Mevduat Hesabı Nedir?

Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı sayesinde hesabınızda para olmasa da para çekebilir, kartınıza bağlı otomatik ödeme talimatlarını paranız yokken de zamanında ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Maaş Avans Hesabı

Maaş hesabı sahibiyseniz, hesabınızı Ziraat Bankası’na taşıyın, kısa vadeli nakit avans seçeneklerini uygun faiz oranları ile 300, 600, 900 ve 1200 TL tutarlarında çekin.

Akbank Esnek Birikim

Ziraat Bankası Mevduat Avansı

Diyelim mevduat hesabı sahibisiniz ve vadeli mevduat hesabının vadesini bozmadan acil nakit ihtiyacını gidermek istiyorsunuz. İşte Ziraat Bankası bu seçenek ile yanınızda. Vadeli mevduat hesabının rehini karşılığında tanımlayacağınız bu hesap ile vadeli mevduat faiz oranına eşit faiz ile avans çekebilirsiniz.

En uygun mevduat hesapları ve en uygun mevduat faizi, mevduat hesaplama sistemi ile birlikte Hangimevduat.com’da.

 

İlgili Yazılar :