Ziraat Bankası Vefalı Hesap

Paylaş Vadeli mevduat hesabı açtırmak mı istiyorsunuz? Benzer seçeneklerden daha uzun vadeler,daha yüksek ve sürekli artan faizli mevduat seçeneği Ziraat...

Vadeli mevduat hesabı açtırmak mı istiyorsunuz? Benzer seçeneklerden daha uzun vadeler,daha yüksek ve sürekli artan faizli mevduat seçeneği Ziraat Bankası’ndan geliyor. Aynı zamanda hespatan para çekme şansı da sunan Ziraat Bankası Vefalı Hesap karşınızda.

Vadeli mevduat ile vadesiz mevduat hesap avantaj ve koşullarını birleştirerek yüksek faizli mevduat ile uzun vadeli mevduat seçeneklerini hazırlayan Ziraat Bankası, bu seçeneğe Ziraat Bankası Vefalı Hesap ismini koyarak samimiyetini ortaya koyuyor.  Ziraat Bankası mevduat hesabı seçeneklerini bir arada görmek ve avantajlarını incelemek isterseniz Ziraat Bankası Mevduat Ürünleri başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vefalı Hesap Avantajları

  • Vefalı Hesap, artan faiz oranları sunarak çok daha fazla faiz getirisi sağlamanın yanı sıra ihtiyaç duyulduğunda para çekme işlemi yapabileceğiniz bir vadeli mevduat hesabı seçeneğidir.
  • 32 gün vadeli 12 dönem, 92 gün vadeli 4 dönem ve 181 gün vadeli 2 dönem gibi geniş seçenekler sunar.
  • Yüksek faizli mevduat avantajı sunmakla birlikte Ziraat Bankası Vefalı Hesap, yatırım yapanların tercih ettiği vade genişliğine göre belirli dönemlere artan faiz oranları uygular ve bunu hesap açılış işlemleri sürecinde belirler.
  • Ziraat Bankası Vefalı Hesap, en az 5 bin TL, en fazla 100 bin TL sınırları arasında açılabilir.

Hangimevduat.com mevduat hesaplama aracı ile hizmetinizde.

 

İlgili Yazılar :