Ziraat Bankası Vefalı Hesap

Paylaş Vadeli mevduat hesabı açtırmak isteyenler için, nispeten daha uzun vadeler içerisinde, daha yüksek ve artan faizli mevduat seçeneği Ziraat...

Vadeli mevduat hesabı açtırmak isteyenler için, nispeten daha uzun vadeler içerisinde, daha yüksek ve artan faizli mevduat seçeneği Ziraat Bankası’ndan…  Üstelik istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz zaman para çekebilme şansına sahip olursunuz.

Vadeli mevduat ile vadesiz mevduat seçeneklerini bir araya getirerek daha yüksek mevduat faizi ile uzun vadeli mevduat seçeneklerini yatırımcılara sunan Ziraat Bankası, bu hesap için Ziraat Bankası Vefalı Hesap adını vererek amacını ve samimiyetini ortaya koyuyor.  Ziraat Bankası mevduat hesabı seçeneklerini bir arada görmek ve avantajlarını incelemek isterseniz Ziraat Bankası Mevduat ürünleri başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. 

Vefalı Hesap seçeneği ile Ziraat Bankası tarafından sunulan imkanlar ve koşullar şöyle:

  • Vefalı Hesap, artan faiz oranları üzerinden daha fazla para getirisi sağlamakla birlikte ihtiyaç duyulduğunda para çekebileceğiniz vadeli mevduat hesabı paketidir.
  • 32 gün vadeli 12 dönem, 92 gün vadeli 4 dönem ve 181 gün vadeli 2 dönem seçenekleri üzerinden açılabilir.
  • Yatırımcısının tercih ettiği vade türüne göre dönemlere göre uygulanacak olan artan faiz oranları, hesap açılış işlemleri aşamasında belirlenir.
  • Söz konusu hesap, en az 5 bin TL, en fazla 100 bin TL sınırları arasında açılabilir.

Hangimevduat.com üzerinde mevduat hesap seçenekleri, güncel haberleri mevduat sayfası içerisinde inceleyebilmekle birlikte mevduat hesaplama aracını da kullanabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar :