Yapı Kredi Süper Mevduat

Yapı Kredi
Süper Mevduat
Yapı Kredi Süper Mevduat ile sabit gelirli bir yatırım aracınız olsun. İster Türk Lirası ister döviz cinsinden bir hesap açtırın, faiz oranlarınız değişkenlerden etkilenmeden sabit kalır.
GARANTÄ° E-VADELÄ° HESAP
 

Yapı Kredi Süper Mevduat

Yatırımlarınızı değerlendirmek, değerlendirirken de önemli değişkenlerden zarar görmemek istiyorsanız, Yapı Kredi Süper Mevduat yanınızda.

 

TL ya da Yabancı Para Farketmez

Yapı Kredi Süper Mevduat ile birikimlerinizin cinsinin ne olduğu fark etmez. Birikiminizi ister Türk Lirası cinsinden, isterseniz yabancı para cinsinden değerlendirebilir, faiz oranlarının muhtemel değişikliklerinden etkilenmezsiniz.

Yapı Kredi Süper Mevduat Hesabı tarafından müşterilerine uygun faiz oranları ile sunulan vadeli mevduat hesabı sayesinde birikimler sabit gelirli bir yatırıma yönlendirilir.

İşte Yapı Kredi Süper Mevduat Hesabı ile kullanıcılara sunulan avantajlı mevduat hesabı seçenekleri.

 

Yapı Kredi Süper – Aylık Vadeli Mevduat

Yapı Kredi Süper Mevduat’ın sunduğu aylık vadeli mevduat seçeneği ile tasarruflarınız, aylık vadeler şeklinde dikkate alınarak liste faiz oranları içinde değerlendirilmektedir.

 

Yapı Kredi Süper – Kırık Vadeli Mevduat

Kırık Vadeli Mevduat ile mevduat sürecinin sonunu siz belirlersiniz. Kararın ve kontrolün tamamen tüketicide olduğu Kırık Vadeli Mevduat ile vadenin sonunu 1 günden başlayan ve gün bazında artan seçenekler içinde siz tüketici belirler. Başta belirlediği gün sayısı bittiğinde, yani vade sonlandığında tüketicinin isteğine bağlı olarak Süper Vadeli Mevduat otomatik olarak yenilenir.

 

Yapı Kredi Süper – Düzenli Gelir Mevduatı

Bu seçenek ile birlikte faizleriniz, vade sonunda değil başlangıçta belirlenen ara dönemlerde ödenir. 1, 3, 6 veya 12 aylık seçeneklerdeki ara ödemeler iki çeşit faiz yönünde yapılır:

-Sabit Düzenli Gelir Mevduatı: Faiz değişikliklerinden etkilenmemek için ara dönem faiz oranının, vade başlangıç tarihinde belirlendiği seçeneklerdir.

-Endeksli Düzenli Gelir Mevduatı: Yapı Kredi liste faiz oranlarına bağlı olarak endeks değişikliklerine göre değişen ara dönem faizleridir.

En uygun mevduat faiz hesaplamaları için Hangimevduat.com’u kullanabilirsiniz.
Makaleler
Altın Fiyatları ve Döviz Kurları

Altın Fiyatları
17:37 Alış Satış
Gram Altın 152,74 156,93
Çeyrek Altın 245,00 262,00
Yarım Altın 490,00 524,00
Tam Altın 980,00 1.048,00
Ata Cumhuriyeti 1.011,00 1.070,00

Döviz Kurları
12-12-2017 | 12:29 Alış Satış
Dolar $3.8275 TL3.8344 TL
Euro €4.5128 TL4.5210 TL